DRIU - Departamentul pentru Relaţii Instituționale Universitare

Misiunea Departamentului pentru Relaţii Instituționale Universitare (DRIU) este de promovare a ofertei educaționale a UVT , susținerea relației cu mediul preuniversitar, asigurarea cadrului pentru susținerea dezvoltării carierei studenților si dezvoltarea activităților culturale, artistice si sportive ale UVT.

DRIU are ca obiectiv principal organizarea activităţilor de susținere si promovare a UVT in mediul preuniversitar si in diverse comunități si a activităţilor cu caracter cultural, artistic si sportiv pentru comunitatea UVT

Pentru mai multe informații vă rugăm accesați siteul departamemtului: https://driu.uvt.ro/

Conducere:

Director: Popescu Marin
e-mail: marin.popescu@e-uvt.ro
Tel: +40-(0)256-592696

Echipa:

Claudia Cordea
e-mail: claudia.cordea@e-uvt.ro
Vlad Garboni
e-mail: vlad.garboni@e-uvt.ro
Orbulescu Diana - Inspector/ Consilier pentru relatia cu mediul preuniversitar
e-mail: diana.orbulescu@e-uvt.ro
Lazarut Tiberia - Specialist relatii publice
e-mail: tiberia.lazarut@e-uvt.ro
Andrei Tarabic
e-mail: andrei.tarabic@e-uvt.ro

Contact:

Adresa:
Departamentul pentru Relaţii Instituționale Universitare
Universitatea de Vest din Timișoara,
Piata Libertatii, nr. 1,(in cadrul Facultatii de Muzica si Teatru), Timișoara, Romȃnia
Cabinet: 35
e-mail: driu@e-uvt.ro
site: https://driu.uvt.ro/
Tel: +40-(0)256-592694

Serviciul IT&C | Tur virtual
UVT © 2019. Toate drepturile rezervate.
Blvd. V. Parvan 4, Timisoara 300223, Timis, Romania
Tel: +40-(0)256-592111    Fax: +40-(0)256-592310
Email: secretariat@e-uvt.ro