Anunt afisare rezultate selectie echipa de proiect finantat din fonduri europene nerambursabile in urma verificarii indeplinirii conditiilor generale de participare

Data concursului: 17 februarie, 2021
Ora concursului:
Locația concursului:
Detalii suplimentare

ANUNŢ CÂȘTIGĂTOR

In urma evaluarii dosarelor de concurs depuse de catre candidati, pentru selectiea a 3 (trei) experti/universitate pentru proiectul implementat de Ministerul Educatiei – Unitatea de Management al Proiectelor cu Finantare Externa, in parteneriat cu Agentia Romana de Asigurare a Calitatii in Invatamantul Superior – ARACIS, responsabili de implementarea Activitatii 2. 5. “lmplementarea metodologiei de evaluare a institutiilor de invatamant superior in scopul clasificarii universitatilor si a ierarhizarii programelor de studii si elaborarea raportului de evaluare” din cadrul Rezultatului 2. “Metodologie de evaluare a universitatilor in scopul clasificarii institutionale si a ierarhizarii programelor de studii imbunatatita. Raport cu privire la exercitiu/testarea online de clasificarea universitatilor si de ierarhizare a programelor de studii”, proiect cu titlul “imbunatatirea politicilor publice in invatamantul superior si cresterea calitatii reglementarilor prin actualizarea standardelor de calitate” -QAFIN (Cod SIPOCA/SMIS2014+ 16), conform Anuntului de selectie – echipa de proiect finantat din fonduri europene nerambursabile cu nr. 6397/0-1/ 09.02.2021, in urma verificarii indeplinirii conditiilor generale de participare, rezultatul este urmatorul:

Nr. crt Postul vizat Candidat Punctaj maxim
1 Expert pentru asigurarea implementarii activitatii 2.5 aferente atingerii Reziltatului 2 Daniel Luches Eligibil
2 Expert pentru asigurarea implementarii activitatii 2.5 aferente atingerii Reziltatului 2 Oana-Ramona LOBONT Eligibil
3 Expert pentru asigurarea implementarii activitatii 2.5 aferente atingerii Reziltatului 2 Marius Florian STEF Eligibil