Noi Ian
ANUNT EVENIMENT

În acest an, Departamentul de Psihologie al Universității de Vest din Timișoara împlinește 25 de ani de existență.
Pentru a celebra acest moment semnificativ în evoluția noastră, în data de 18 noiembrie 2015, ora 16.30, în Amfiteatrul A01 al UVT va avea loc o serie de acțiuni la care participă actualii titulari ai Departamentului alături de fostele cadre didactice titulare, colaboratori, studenți, precum și invitați din centrele universitare din țară cu care departamentul nostru a colaborat de-a lungul timpului.

Este un moment de mândrie pentru noi și totodată un moment de reflecție asupra trecutului, prezentului și viitorului psihologiei din Timișoara.
Nu în ultimul rând, dorim să mulțumim tuturor celor care, prin viziune, profesionalism și dedicare au contribuit la ceea ce suntem astăzi – un departament respectat la nivel național și internațional, dinamic, coeziv și de încredere.

La Mulți Ani!