Anunț rezultate post secretar administrativ/facultate

Data concursului: 18 aprilie, 2022
Ora concursului: 10:00
Locația concursului: -
  1. Comisia de concurs:
  • Lect. univ. dr. Jădăneanț Alexandru– Președinte
  • Sabău Mihaela– Membru
  • Dicso Vanessa– Membru
  • Boldor Beatrice– Secretar.
Detalii suplimentare

ANUNŢ CÂȘTIGĂTOR

În urma concursului pentru ocuparea postului de  secretar administrativ/facultate, din cadrul Facultății de Științe Politice, Filosofie și Științe ale Comunicării rezultatele finale sunt următoarele:

Nume candidat Proba scrisă Proba

Practică