Proiectul „Practica de calitate pentru o carieră de succes”, la final

Universitatea de Vest din Timișoara, în calitate de Beneficiar, în parteneriat cu SC GI GROUP STAFFING COMPANY SRL, are deosebita plăcere de a vă invita la conferința de încheiere a proiectului „Practica de calitate pentru o cariera de succes”

Proiectul a vizat creșterea nivelului de ocupabilitate în rândul a 343 studenți ai Universității de Vest din Timișoara, viitori absolvenți, prin consolidarea serviciilor de practică și prin dezvoltarea abilităților și compețentelor practice solicitate de piața muncii.

Evenimentul de încheiere al proiectului „Practica de calitate pentru o cariera de succes” va avea loc miercuri, 19 octombrie 2022, începând cu orele 11.00.00, la sediul Universității de Vest din Timișoara,  Strada Vasile Pârvan, Nr.4, sala A01 (parter).

Desfășurarea evenimentului se va realiza și în mediul online. Pentru participare online, vă invităm să  accesați https://meet.google.com/uan-ztqu-kxc

Vă așteptăm cu drag!

Informații suplimentare